ERKEN REZERVASYON AVANTAJI

 Bütün bir yıl geçen stresli iş hayatının finalinde küçük zaman dilimlerine sığdırdığımız tatilimizden verim alabilmek kendi elimizde. Bunun için “ erken rezervasyon” alışkanlığını kazanmamız gerekiyor.

Yurtiçi ya da yurtdışı seyahat planlarında en önemli olumsuz “bahanenin” para olduğu şu günlerde, bahaneyi aşmanın en kolay yolu erken seyahatten geçiyor.

Avrupa’da seyahate planlayanların yüzde 60’ına yakını araç kiralarken erken rezervasyonun öneminin farkında. Bu farkındalık sayesinde aylar önceden ayarladıkları araçlarının ücretlerini önceden öderken son dakika fiyatının neredeyse yarısına araç kiralama keyfini yaşayabilmektedir.

Erken rezervasyona en iyi örneklerden biri olan ve herhangi bir tatil beldesine gittiğinizde en sık duyacağınız sözlerden  biri “Yabancılar bizim fiyatın yarısından bile ucuza tatil yapıyor” değil mi? 

O halde, yabancı turistler neden bizlerin neredeyse yarı fiyatına tatil yapabiliyor? Burada anahtar kelime planlama. Turizm sektörünün önünü görmesi ve kendini risk ve avantajlara göre ayarlayabilmesi için sezon öncesinden yol haritasını belirlemesi gerekiyor. Burada da erken rezervasyonun ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Aracınızı erken rezervasyon ile kiralayanlar her zaman kazanıyor. Sizde aracınızı “ATUR CAR RENTAL” erken rezervasyon ile kiralayın, fırsatları kaçırmayın!

12 Mayıs 2021 Blog
Sohbeti Aç
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz ?